fbpx

Šampanas RSRV Rose Foujita 0,75l

84.99

Taip, tai retas šampanas. Šampano namų draugas menininkas Léonardas Foujita nupiešė rožės motyvą, kuris nuo 1958 metų puošia rožinio šampano Mumm butelį. RSRV Rosé Foujita yra šešių Grand Cru terroirų mišinys, sujungiantis Pinot Noir iš Verzenay, Aÿ ir Bouzy bei Chardonnay iš Cramant ir Avize regionų. Į mišinį pridedamas raudonasis vynas iš Ambonnay, kito Grand Cru kaimo, suteikiant gomuriui sotumo ir intensyvumo, taip pat raudonų ir juodų vaisių aromatų. Prieš maišant su rezerviniais vynais, vynuogės spaudžiamos atskirai. Vynas brandinamas mažiausiai ketverius metus rūsiuose, prieš tai iš Grand Cru terroirs gaunamas ir ąžuolo statinėse brandintas likeris suteikia paskutines pyrago ir vanilės natas. Specifinė butelio forma su plonu kaklu pagerina vyno evoliuciją ir išsaugojimą.

AKIMS: Intensyvios rožinės spalvos su lašišos akcentais.

NOSIAI: RSRV Rosé Foujita atskleidžia brioche, pyrago ir vanilės natas, susimaišiusias su prinokusių uogų ir braškių natomis.

GOMURIUI Skonyje apvalumo ir vyniškumo įspūdis, intensyvus užbaigimas su raudonų uogų skoniu. Šį retą ir unikalų šampaną pristatysime kartu su Jūsų užsakytomis gėlėmis visame Klaipėdos regione.

Šį retą šampaną pristatysime kartu su Jūsų pasirinktomis gėlėmis visame Klaipėdos regione. 

Turime

Ikonėlė stilizuota rožė rankoje ir šalia laikrodukas

Dėmesio! Šiandien užsakymų nebepriimame, Jūsų pateiktus užsakymus pristatysime pirmadienį.