Gėlių salonas Klaipėdos senamiestyje

Gėlių salonas „Florika“, įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, šalia senosios turgavietės, puošia kasdienybę gėlėmis jau daugiau nei 23 metus. Pagrindinės salono veiklos sritys – gėlių, puokščių ir kitų dovanų pristatymas ir įteikimas Klaipėdoje, Gargžduose, Kretingoje, Palangoje, Neringoje. Taip pat partnerių pagalba pristatome gėles į kitus Lietuvos miestus.

Čia dirbantys floristai sukaupė nepamainomą patirtį – nuolat sekdami floristikos tendencijas, jie yra visada pasiruošę Jums padėti.
Gėlių salonas Klaipėdoje „Florika“ siūlo įvairiausio stiliaus puokštes, kompozicijas, merkiamas bei vazonines gėles. Mielai pasirūpinsime puokštėmis ir jų kompozicijomis vestuvių bei gedulo tematika, siūlome ir interjero apipavidalinimo gėlėmis paslaugas.

„Florika“ teikia gėlių pristatymo į namus paslaugą. Jei norite nustebinti savo artimuosius ir patys to padaryti negalite – patikėkite šią užduotį mums. Užsakyti šią paslaugą galite būdami bet kurioje pasaulio dalyje – sumokėti už gėles bei jų pristatymą galėsite naudodamiesi tarptautine atsiskaitymo sistema „PayPal“, viskuo kitu pasirūpinsime patys.

Parinksime tik kokybiškiausias gėles, surišime jūsų pageidaujamu stiliumi ir laiku įvykdysime užsakymą (pristatymą).
Gėles galite užsakyti salone adresu Turgaus a. 4; šioje internetinėje parduotuvėje arba tiesiog paskambinus telefonu – 868288000.
Kadangi gėles parsivežame tiesiai  iš tiekėjų, galime garantuoti aukščiausią kokybę ir patraukliausią kainą.