Spalvingoji pavasario šventė – Kovo 8 – oji

geles i namus klaipeda

Kiekvienais metais sulaukę saulėto pavasario tūkstančiai pasaulio žmonių – tiek vyrai, tiek moterys, tiek jauni, tiek vyresni švenčia Tarptautinę Moters dieną arba dar kitaip vadinamą Kovo 8 – ąją. Tarptautinė moters diena, Kovo 8 – oji, kai kuriose šalyse yra valstybinė šventė, na o Lietuvoje ši šventė švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena.

            Mūsų šalyje ši šventė yra viena ryškesnių, nes miestų turgeliai, gatvės, parduotuvėlės, gėlių salonai bei studijos pasipuošia įvairiaspalviais pavasariniais gėlių žiedais. Dažnam ši šventė asocijuojasi su sovietiniais laikais bei raudonomis tulpėmis ir ne visi nori ją švęsti, tačiau ilgainiui tokių žmonių mažėja ir floristams darbo vis daugėja…  Kovo 8 -oji Lietuvoje minima tikrai visur, pradedant nuo vaikų darželių, mokyklų iki ligoninių, didelių gamyklų. Dažniausiai – tai vyrų pareiga pagerbti moteris ir visas iki vienos apdovanoti gėlėmis, bet tikrai sveikinimais bei gėlėmis vis dažniau keičiasi ir moterys.

            Mums, savo floristinę veiklą vykdantiems daugiau nei 20 metų, tenka pastebėti, kad dažniausiai kovo 8- ąją perkamiausia gėlė yra tulpė. Šiais laikais tulpės užauginamos pačių įvairiausių rūšių. Gėlių salonuose ar turgeliuose tulpių galima rasti pačių įvairiausių spalvų, pradedant nuo tradicinių – baltos, geltonos, raudonos baigiant neįprastai tamsiai purpurinės ar netgi juodos . Na, o tulpių žiedų formos taip pat pačios įvairiausios ir netikėčiausios. Mūsų salone galite pamatyti ir „lelijinių“, ir „plunksnuotų“ ir „karpytomis“ viršūnėlėmis tulpių.

            Sulaukę šios spalvingos pavasario šventės floristams tikrai tenka paplušėti ir rišti pačias gražiausias puokštes iš pačių gražiausių pavasarinių gėlių žiedų. Mūsų salone per kovo 8 -ąją pirkėjai gali rinktis puokštes su įvairiaspalvėmis tulpėmis, su raudonomis tulpėmis, su geltonomis tulpėmis, su baltomis tulpėmis, taip pat puokštes su nuostabiosiomis mimozomis, kvapniaisiais jacintais, narcizais ir daugelį kitų gėlių. Norintys nustebinti savo mylimas moteris žmonės užsakinėja puokštes iš neįprastai didelio kiekio gėlių. Tulpių puokštes tenka rišti ir iš 50- ties, ir iš 100, ar netgi iš 500 šimtų žiedų. Žinoma tokias puokštes ne tik sunku apglėbti rankomis, bet ir nelengva jas nulaikyti.

            Mūsų salone galima daryti išankstinius užsakymus išskirtinėms puokštėms, kurias su meile paruoš mūsų  floristės. Galėsite išsirinkti norimas gėles, jų kiekį puokštėje, apipavidalinimo priemones.  Jei esate išvykę, o taip norisi pasveikinti, nudžiuginti savo mylimas mamas, seses, tetas, drauges ar koleges, galite rinktis paslaugą „gėlių pristatymas Klaipėdoje“ ir mūsų kurjeriai tai padarys už jus. Mūsų puokštės rišamos iš aukščiausios kokybės gėlių, todėl jos ilgai artimajam primins apie jus. Užsakyti galite ir www.florika.lt ir tel.: 861683188, ir užsukę į mūsų saloną adresu Turgaus a. 4, Klaipėdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *