Kaip pasigaminti gėlių dėžutę

geliu dezutes klaipeda

„Gėlių dėžutė“,  „Gėlių kibirėlis“, „Gėlės dėžutėje“ vis dar labai populiarus pirkėjų pasirinkimas sveikinant savo artimus, draugus, kolegas. Nors užsienyje gėlių salonuose tai jau daugelį metų siūloma prekė, Lietuvoje ši tendencija prasidėjo maždaug prieš tris metus.

Dabar gėlių dėžučių galima rasti įvairaus dizaino, įvairaus dydžio, įvairių spalvų.  Na, o gėlių įvairovė jose, kiekvieno floristo fantazija. Svarbiausia, kad būtų teisingai parinkti augalai, teisingai suruošta oazė, o dėžutei atsidūrus gavėjo rankose, teisingai prižiūrima. Jei gėlių dėžutė bus sukurta laikantis tam tikrų taisyklių ir po to teisingai prižiūrima, ji tikrai džiugins ir puoš interjerą ne vieną dieną, o gal net porą savaičių.

Mūsų salone bei internetinėje parduotuvėje galite rasti skirtingų dydžių, bei skirtingų spalvų dėžučių, kuriose sudėtos kruopščiai atrinktos kokybiškos ir šviežios gėlės. Mūsų floristės atsakingai ir kompetetingai parenka gėlių žiedus, suderina gražiai ir skoningai besiderinančias spalvas.

Jei norėsite sveikinti jaunavedžius pasiūlysime švelnių rožinių atspalvių gėlės, tokias kaip rožes, vėdrynus, frezijas, smulkiąsias vaškuoles sukomponuoti baltoje dėžutėje. Jei Jums reikia pasveikinti savo bosą, tada jums patarsime rinktis solidžiai atrodančią juodą gėlių dėžutę ir joje komponuoti ryškesnių ir išraiškingesnių spalvų gėles, tai gali būti bordo rožės, hyperikumo šakelės, mėlynos hortenzijos žiedai bei žalieji gvazdikėliai. Jei norėsite pasveikinti savo mylimąją –  raudonas rožės sukomponuosime baltoje arba pilkoje gėlių dėžutėje.

Na, o jei visgi nusprendėte gėlių dėžutę pasigaminti patys, siūlytumėm atkreipti dėmesį į svarbius toliau pateiktus patarimus. Laikydamiesi mūsų patarimų savo darbu džiaugsitės ir patys ir jūsų artimieji.

Taigi jums prireiks:

  • Norimos spalvos, norimo dydžio dėžutės, kurią išklosime tvirta skaidria folija;
  •  Norėdami sukomponuoti, net ir nedidelę gėlių dėžutę jūs neišsiversite be kelių pagrindinių įrankių. Tai tvirtos žirklės, bei aštrus peiliukas stiebams bei nereikalingiems lapams nupjauti.
  • Reikės populiariausios puokščių komponavimo priemonės – oazės. Tai medžiaga, kuri gerai sugeria vandenį ir laikanti įsmeigtas gėles. Prieš naudojant atsipjaukite reikiamo dydžio gabalą ir išmirkykite šaltame vandenyje.
  • Jūsų pasirinktų gėlių. Dauguma gyvų organizmų reaguoja į dėmesį ir rūpestį – augalai taip pat ne išimtis. Nuskintos gėlės bei lapai išsilaikys ilgiau, jei mokėsite atitinkamai juos paruošti. Tačiau, mes jus galime nuraminti, jei gėles pirksite gėlių parduotuvėse, jos jau bus paruoštos laikymui ir jums tereiks pasitrumpinti kotus ir smeigti į oazę.

Žiupsnelis meilės, žiupsnelis fantazijos ir jūsų gėlių dėžutė – paruošta. Įteikus gėlių dėžutę, belieka perspėti gavėją, kad kas keletą dienų negausiai papildytų vandens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *