Gėlės internetu – misija įmanoma

florika

Vienas, bene labiausiai džiuginančių technologijų amžiaus privalumų tas, kad atstumas visiškai netenka galios – galime kalbėtis vieni su kitais būdami bet kurioje pasaulio vietoje, galime nusiųsti vieni kitiems nuotraukas, dainas, vaizdo įrašus, galime dalintis emocijomis ir prisiminimais. Galime pasveikinti artimuosius su šventėmis, ar nustebinti subtilia staigmena.
Ar įsivaizduojate sveikinimą gimtadienio ar kita svarbia proga be puokštės gėlių? Ir nors šiandien populiaru net vestuvių kvietimuose paprašyti svečių, kad jie gėlių verčiau nedovanotų, retas tokiems prašymams paklūsta. Kas geriau atspindi progos džiaugsmingumą nei gėlės?
Gėles Klaipėdoje pristatome jau daugiau nei 15 metų. Skirtingos spalvos ir kompozicijos, sukurtos išskirtinėms akimirkoms: raudonos rožės šv. Valentino dienai, puokštės su smulkiomis sezoninėmis gėlėmis gimtadieniui, gėlės dėžutėje mamai ar brangiai draugei, puokštės iš tulpių tarptautinei moters dienai.
Gėlių pristatymas į namus nėra nauja paslauga. Jau daugelį metų džiaugiamės galėdami nustebinti artimuosius netikėta mėgstamų gėlių puokšte tiesiai prie namų durų. Tačiau, ar nebūtų dar geriau, jei galėtume brangius žmones pradžiuginti ir būdami užsienyje?
Gėlių užsakymas internetu – modernus ir patogus sprendimas, kai negalite būti šalia svarbiomis akimirkomis. Pakanka rasti profesionalių floristų komandą pageidaujamame mieste ir susisiekus išdėstyti savo pageidavimus.
Gėlės internetu ypač aktualu, kai negalite skirti papildomo laiko nuvykti į saloną – pavyzdžiui, kas gali būti geriau nei vestuvinė puokštė pristatyta į namus, kai užteko vos keleto minučių prisėsti prie kompiuterio?
Užsakyti gėles internetu nuo šiol galite ir www.florika.lt. Čia veikia paprasta pirkimo sistema: vos keletu paspaudimų galėsite išsirinkti norimą puokštę, kompoziciją ar gėlę, pasirinkti norimą dydį ir nurodyti pristatymo vietą bei datą. Apmokėti užsakymą galite naudodamiesi tarptautine PayPal sistema, arba vietine Paysera – jums patogiausiu būdu.
Gėlių pristatymas Klaipėdos rajone vykdomas, kai atliekamas apmokėjimas – floristai suriša norimą puokštę, sukuria norimą kompoziciją, o kurjerio pagalba jūsų artimas žmogus jau greitai džiaugsis staigmena. Visos puokštės rišamos tik iš ypač aukštos kokybės gėlių, todėl kompozicijos išlieka gražios ilgai, primindamos, kad jūs nuolat galvojate apie savo artimuosius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *